Wychowanka Illuminati opisuje organizację

Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.
Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.
Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.
Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.
Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.


W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile.
„Jestem przekonany że mówi prawdę”, to słowa które Springer napisał do mnie. ” Osobiście sprawdziłem dużą ilość emaili adresowanych do niej i przysłanych przez ludzi poddanych kiedyś praniu mózgu, zgwałconych, seksualnie molestowanych itd. Wielu z nich potwierdziło mi jej wersje historii. Nie mam więc powodów by wątpić iż Svali była częścią Illuminati od momentu urodzenia.”
Ja również wierze Svali ponieważ jej opowieść potwierdza moje dotychczasowe badania i zebraną wiedzę. Wszystko tutaj do siebie pasuje: od źródła spisku które tłumi prawdę dla ludzkości po oddanie sekretnej technologii Chińczykom przez Clintona czy raporty o przygotowywanych obozach koncentracyjnych. Wyjaśnia dlaczego ludzie których znam działają w takiej konspiracji. Dziękuje Svali za tą przerażającą ale bardzo przydatną wiedzę która pozwala nam zrozumieć świat w którym żyjemy.
Mój przyjaciel nalegał bym wystrzegał się oszustwa i zaproponował by potwierdzić wersje Svali. Zgodziłem się. Zapraszam czytelników do zapoznania się z jej świadectwem i wyrobienia na ten temat własnego zdania. Za ich pozwoleniem, zamieszczam cześć korespondencji ze Svali z CentrExnews.com H.J. Springera. Zamieściłem tu również materiał z jej artykułu „Are the Illuminati Taking Over the World?”
Ciągła obecnośc
Svali: Illuminati znajdują się w każdym większym mieście w USA. Wierzą że mogą kontrolować nimi poprzez banki i instytucje finansowe (zgadnij ile z nich siedzi w zarządach banków? Mógłbyś się zdziwić), lokalne władze. Jeśli chodzi o kontrole prawa, dzieci z rodzin tej organizacji są zachęcane by studiować prawo, medycynę lub dziennikarstwo. Członkowie sekty finansują również lokalne gazety.
Wierzenia
Svali: Grupy Illuminati praktykują coś co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków że korzenie tych praktyk sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu(Kabała -przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli z tego własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci rózne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… Wiem że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.
Weishaupt
Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów , stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.
Militarny przewrót
Svali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające sprzęt wojskowy oraz mniejsze bazy i ośrodki, w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.
W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą iż nasz rząd, a także większośc rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:
Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo one przejmą je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.
Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chce nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka że że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).
Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane). W ciągu następnych kilku lat będziemy słyszeć o nich coraz więcej. Hierarchia w strukturach dowódców tych baz będzie podobna do tej występującej w kulcie obecnie.
Jakieś pięć lat temu gdy opuszczałam Illuminati, około 1% populacji USA było albo częścią agendy Illuminati albo ofiarą kontroli umysłu. Może się wydawać że jest to niewiele, ale wyobraźcie sobie 1% społeczeństwa świetnie wyszkolonych w technikach społecznych i psychologicznych, kontroli tłumu, uzbrojonych i związanych z grupami paramilitarnymi.
Dowództwo
Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak: Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk ale i tak to zrobię.
Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu który obejmie władze z nastaniem NWO. Spotykają się co pewien czas by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.
To jest jeden z powodów dla których Illuminati byli nietykalni przez te wszystkie lata. Ich przywódcy są bardzo, bardzo, bardzo zamożni i potężni. Mam nadzieje że te informacje się przydadzą. Skąd to wiem? Byłam na spotkaniu lokalnych władz (jako główny instruktor), choć rozmawiałam tylko z tymi z regionów. Dodatkowo każde dziecko z rodzin podległych Illuminati uczy się kto jest ich liderem.
Arystokracja
Svali: Przywódcy Illuminati uważają że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa „arystokracja”. Pierwsze znaczenie jest identyczne jak te które znamy, natomiast drugie odnosi się do „ukrytej arystokracji” i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.
Nigdy nie zastanawiałam się który z tych rodów jest najpotężniejszy, ponieważ byłam zajęta swoją własną pracą. Ale z tego co zrozumiałam są to potomkowie Habsburgów, rządzących w Niemczech poprzez stowarzyszenie Bruderheist. Są uznawani za jeden z najsilniejszych rodów okultystów. Brytyjska rodzina królewska jest przez nich kontrolowana, tak samo jak cała Wielka Brytania, przez nich i Rothschildów.
We Francji potomkowie rodzin królewskich również są u władzy na polu okultystycznym, ale wszyscy oni podlegli są tam francuskim Rothschildom.
Pozycja USA
Svali: USA postrzegane jest jako młodszy i słabszy kuzyn „regionów” z Europy. Niemcy, Francja i UK formują tam triumwirat który kontroluje resztę kultu w Europie. Rosja jest postrzegana jako bardzo ważny region, a także najsilniejszy militarnie. Rosji obiecano czwartą co do znaczenia pozycje w nadciągającym Nowym Światowym Porządku, mają pierwszeństwo przed USA gdyż byli bardziej pomocni dla światowego spisku w ciągu tych wszystkich lat.
Potomkowie rodzin królewskich są również u władzy w organizacjach okultystów. W kulcie nie ma marksistów. Chiny mają mieć miejsce po Rosji, a przed USA. Wielu liderów z USA ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo. Niewiele więcej pamiętam, powinnam być bardziej uważna gdy mnie tego uczono, zresztą byłam zbyt zajęta walką o przeżycie.
Rosja będzie głównym centrum militarnym sekty, biorąc pod uwagę że ich dowódców wojskowych (należących do Illuminati) uznaje się za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie. Chiny ze względu na to że są ojczyzną orientalnego mistycyzmu oraz ze względu na swoją populacje mają również być ważniejsze w NWO niż USA. Ale centrum władzy jest i będzie w Europie, przynajmniej mnie tak zawsze uczono.
ONZ
Svali: ONZ powstało na początku tego wieku aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.
Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić NWO. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.
Izrael
Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym. Jedną z akcji które podejmie ONZ kiedy przejmą władze będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.
Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.
Ludzie ci uwielbiają patrzeć na świat jak na szachownice, widzieć walkę między narodami a następnie zaprowadzać tam ich własny porządek. Rosja w ich planach ma być kiedyś silniejsza niż dziś, wszyscy szkoleniowcy militarni Illuminati wizytowali w Rosji by uczyć się od tamtejszych wojskowych. W NWO będą silniejsi od nas (USA).
Czy Illuminati to żydowski spisek?
Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako dziecko zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.
W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)
(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władze wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).
Mimo wszystko idea obozów koncentracyjnych jest bardzo silna w ich umysłach, Hitler, Himmler, Goebbels i inni byli wysoko w Illuminati (Himmler był nawet wyżej niż dwóch pierwszych), a Mengel był ich płatną marionetką pracującą później jako wysokiej klasy szkoleniowiec amerykańskich Illuminati, w czasie gdy ukrywał się w Ameryce Południowej. Wszyscy oni wierzą że pracują na rzecz swoich bogów by zniszczyć rasę żydowską a mi jest bardzo, bardzo przykro że zrobili tyle zła dla świata (i bardzo, bardzo się ciesze że ich opuściłam).
Mam nadzieje że pomogłam. Zawsze zastanawiałam się jednak dlaczego tylu wysokich rangą Illuminati i rodzin bankierów (baron Rothschild z Francji jest jednym z trzynastu europejskich lordów, możesz ich nazwać też królami, którzy rządzą Europą i zasiadają w ukrytym Światowym Rządzie) jest Żydami. Wydaje się jednak że nienawidzą własnej rasy.
Czy są rasistami?
Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.
Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą że to oni stworzą Utopie którą ma być NWO. W ich Utopii inteligencja będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami które trzeba zwodzić za nos).
Wolna Masoneria
Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Illuminatami.
Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.
Czy wszyscy masoni są Illuminati? Nie, zwłaszcza gdy mówimy o tych z niskiego szczebla i nowicjuszach, myślę że oni nie wiedzą nic o rytuałach które odprawiane są w środku nocy w głównych świątyniach. Wielu z nich jest zręcznymi biznesmenami i Chrześcijanami. Ale z drugiej strony nigdy nie słyszałam by ktoś o stopniu wtajemniczenia 32 i wyżej nie był Illuminati, którzy to stworzyli masonerie jako fasadę dla swojej działalności.
CIA, FBI są zinfiltrowane. Tak samo np. Mormoni.
Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie. I znowu, wielu z nich było potężnymi Illuminatami w swoim kraju, zostali więc powitani z otwartymi ramionami przez swoich odpowiedników w Stanach. Przekazali im całą swoją wiedzę.
Mormoni uczestniczyli lata temu na spotkaniu z przywództwem Illuminati w 1950-tym. To samo tyczy się Świadków Jehowy.
Zimna wojna
Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele… dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne. Wpływowy zachodni finansista może spotkać się potajemnie ze swoim rosyjskim „przeciwnikiem” i obaj będą się śmiać z ludzi których traktują jak ślepe owce. Dziele się z tobą tym czego mnie nauczano i co sama zaobserwowałam.
To prawdziwie międzynarodowa organizacja i nie ma tam miejsca dla żadnej formy patriotyzmu. Istnieje w niej wymiana zasobów ludzkich, rosyjski specjalista czy trener może przybyć na chwile do USA, wykonać swoją robotę i wrócić do ojczyzny.
Trening zabójców
Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):
– Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.
– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.
– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.
– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”
To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach „niepotrzebnych” lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.
Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.
Zaufanie w rodzinie
Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.
Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.
Pamiętam setki godzin bólu i oszukiwania mnie, i słyszenia gdy byłam ranna lub zwodzona że „taka jest natura człowieka”. Robili to pomimo że chcieli mnie uczyć jakichś większych wartości. I z powodu drapieżnej i politycznej natury grupy, w pewnym sensie mieli racje; naiwni będą zmiażdżeni. Znałam takich rodziców którzy próbowali oszczędzić swym dzieciom tej „miłości” ale byli oni zdominowani przez innych członków rodziny, którzy traktowali to jako przejaw ich słabości i niedostosowania.
Morale
Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków gdyby wierzyli w to że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie są zadowoleni z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać że nie są zadowoleni z działań których się od nich wymaga.
Wiesz co jest najważniejszym powodem dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.
Illuminati jest pełne ludzi którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych aby zdobyć władze i pieniądze.
Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, „chrześcijańscy” biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.
Żaden z Illuminatów których poznałam nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy w jak wielkie zło są wmieszani.
TV
Pamiętacie te badania które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.
Muzyka
Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z „Klubu Myszki Miki” (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.
Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).
Słabe strony Illuminati
Svali:
1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.
2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.
3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.
Mechanizm zaprzeczania
Svali: Dowody leżą na ulicy ale wg. mej opinii zwykły człowiek NIE CHE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.
Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA) Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono ze to nie teoria spiskowa, ludzie to zignorowali.
Myślę że media które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.
Tak więc nie sądzę by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm ale opieram go na życiowym doświadczeniu.
Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)
Słyszałam jak śmieją się z tego stanu rzeczy na spotkaniach przywódców, jakieś 5 lat temu, i wątpię czy ich podejście zmieniło się od tego czasu. Gdyby ludzie jednak uwierzyli i podjęli działania, byłabym zaskoczona i szczęśliwa.

26 Comments

 1. zbyszek
  Posted 24/06/2011 at 02:01 | Permalink | Odpowiedz

  A propos inwestycji w złoto, wspomnianego w artykule, przypominając sobie to co miało miejsce po wielkim kryzysie finansowym w latach 20 tych w USA, a mianowicie jego konfiskata przez państwo pod kara 10 lat więzienia za nie oddanie, wydaje mi sie to lekko wątpliwe. Zastanawia mnie również fakt że kilka lat temu sam Rothschild pozbył się wszystkich zapasów złota jakie posiadał…

 2. maya wiertel, chicago, illinois , USA
  Posted 28/06/2011 at 15:57 | Permalink | Odpowiedz

  Co to za absurd i propaganda.
  Kultow w Ameryce byla kilka i zapewne sa nastepne.

  Bush mial interesy prywatne , ze wzgledu na powiazania w loinii byznesowej,,,nieetyczne to i niewygodne nie tylko dl aUSA ale jego rodziny stalo sie gdy zostali Prezydentami [ojciec,syn ]

  powiazania z CIA , Rokefelerami , to bujna fantazja,,,,,,

  SIANIE POSTRACHU DLA WLASNEGO, PRYWATTNEGO INTERESU,,,,, [sprzedarz ksiazek, artykolow itp.

  Tak, ja dziennie widuje masonow , judeitow, MARSIAN i z ksiezyca spacerujacych ulicami Chicago. Przyjemniaki,,,, rozmowni i uczciwi .
  Pozdrawiam.
  Prosze sie podniecac ta fantazja ,,,, ponoc podniecenia sa zdrowe. Powyzszaja produkcje pewnych pozytywnych, zdrowych , chemicznych skladnikow w organizmie ludzkim .

  Na Zdrowie wobec tego.

  Logiki, logiki, logiki…….

  Swiat idzie do przodu a muzgi ludzkie w przeciwna strone. Czy nie potrafi czlowiek , ze zalatwia sie pewne sprawy nieco inaczej w obecnych czasach. Ze wojny prowadzone sa w inny sposow, ze , ze, ze , ze ,ze , ze .

  Wroslismy jako lud w ” ziemie ” ,,,,, jastesmy ” chwastem ” , nie doksztalcamy sie , nie idziemy z postepewm myslowym. nie nadazamy z wydarzeniami ktorych tak duzo .

  AMEN !!!!!!

 3. maya wiertel, chicago, illinois , USA
  Posted 28/06/2011 at 16:01 | Permalink | Odpowiedz

  sa programy tego typu w radio Amerykanskim po polnocy, dlugo po polnocy. Dla dziwakow. Musza i takich nasycic . Nalezy im sie podobnie jak normalnemu , rozsadnemu, logikujacemu, uzywajacego komurki muzgowe >>>> funkcjonujace komurki muzgowe CZLOWIEKOWI.

  Na zdrowie !

  • cookulka
   Posted 11/03/2013 at 15:48 | Permalink | Odpowiedz

   à propos tego, że się nie kształcimy, to zachęcam do korzystania z http://so.pwn.pl/
   i trochę więcej otwartego umysłu, bo negowanie udowodnionych zjawisk dla samego ich negowania jest trochę mało inteligentne

 4. liliana
  Posted 30/06/2011 at 18:23 | Permalink | Odpowiedz

  Maya! wiem ze trudno w to uwierzyc i wydaje Ci sie to nie mozliwe ,wiec sie OBUDZ!!!!!!,bo jest pelno dowodow na to ze bedzie NOWY PORZADEK SWIATA,
  To nie ma nic wspolnego z logika ,ale z wiedza i badaniami , wiem jakie potezne techniki sa w uzytku gdyz prowadze nad tym badania,tak potezne kataklizmy ludze nie pamietaja od 80 lat ani tak czeste a beda jeszcze gorsze ,upadek wielkich Bankow swiatowych,zalamanie calego systemu finansowego,to tylko klka przykladow rozpadku a przeciesz sie w krotce nie poprawi ,ten kto mysli logicznie ,wie ze to jest bardzo dluga droga ,mam nadzieje ze nasze pokolenie doczeka lepszego bytu?

 5. Damian
  Posted 28/07/2011 at 19:33 | Permalink | Odpowiedz

  Maya chyba nikogo nie pociągniesz za sobą – Twój sposób wypowiedzi poświadcza że bardzo daleko Ci do osoby wykształconej a przede wszystkim logicznie myślącej. Jeśli wierzysz we wszystko czym Cię karmią media znaczy że zmieniłaś się w bezmyślne warzywko. Niestety są rzeczy o których nigdy nam nie będzie dane wiedzieć… pozdrawiam świadomych :) Damian

 6. Michał
  Posted 15/12/2011 at 17:20 | Permalink | Odpowiedz

  Co nie zmienia faktu, że krótkie – „to niemożliwe” – jest bardziej komfortowe. Otaczając się wiecznością, planując ciągle przyszłość i odcinając się od tego syfu – możemy czuć się bezpieczni, czyż nie?

 7. Mira
  Posted 16/01/2012 at 22:38 | Permalink | Odpowiedz

  Kiedyś mama opowiadała mi o masonach. Przegryzałam to i nie wiedziałam co z tym fantem zrobić.
  Na krótko wysnułam teorię, że będę zdrowsza nie wiedząc, że nieświadomość czasami na lepsze wychodzi. Bo co z tego, że wiem? Co to zmieni?
  Ale niestety, wiem. Jestem świadoma. I myślę, że dobrze o takich sprawach wiedzieć i nawet jeśli ma się wątpliwości, to może warto zastosować w tej kwestii nieco zmodyfikowaną wersję zakładu Pascala.
  Pozdrawiam.

 8. Posted 25/02/2012 at 16:13 | Permalink | Odpowiedz

  Po pierwsze: cała ta wypowiedź nic nowego nie wnosi, to wszystko można skompilować z tego co każdy już wie, i z tego co można znaleźć w internecie,

  po drugie: illuminati podobnie jak inne tajne stowarzyszenia bazują na kręgach wtajemniczenia (12+1), osoba ta nazywająca się uczennicą (? illuminati nazywają początkujących terminatorami) nie ma pojęcia o terminologii, symbolice, mentalności, kręgach wiedzy, znakowaniu…

  po trzecie: … rytualne obrzędy (płodności, troski, ognia…) są dostępne tylko dla korony Illuminati (0d 7 stopnia wtajemniczenia)
  po czwarte: … każdy kto dobrowolnie lub przymusowo opuści krąg jest objęty tak samo jak członkowie wieczną tajemnicą milczenia co przekłada się jednoznacznie na śmierć …
  po piąte: illuminati są koroną tajnych stowarzyszeń … min: masoni : informacja, exitusianie: dezinformacja, koordynacja, różokrzyżowcy: new age, okultyzm…
  po szóste: wiek rytualny to 13 lat , wiek przejścia 33, wiek zastąpienia mistrza 70 lat …

  Reasumując osoba ta zebrała sporo materiału, jednak nie ma pojęcia o wewnętrznym działaniu tajnych stowarzyszeń jest laikiem o sporej wiedzy ogólnej…
  Gdyby była tym za kogo się podaje już nie było by po niej najmniejszego śladu… Osoba ta przypomina mi farsę jaką urządził David Rockefeller junior (jak się okazało 17 latek z NY)…

  Gratuluje pomysłu na mistyfikacje…
  P.s poza tym illuminati od stopnia terminatora mają mały tatuaż wypalony ogniem w postaci blizny…o czym osoba ta nic nie wspomina

 9. nnka
  Posted 28/02/2012 at 14:49 | Permalink | Odpowiedz

  W końcowych wnioskach Dr Johan H. Oldenkamp stwierdza ” Chciałbym wiedzieć, co będzie się działo w tym dniu. Tak jak ja to widzę, nasza świadomość kończy egzamin tego dnia naturalnego. Kiedy słońce wstanie rankiem 15 lipca 2012, w oparciu o poziom świadomości nabytej do tego momentu, rozpocznie się nowy cykl. Złota era życia na Ziemi rozpocznie się natychmiast na tym świcie, tylko dla tych, którzy odnieśli sukces. To jednak mój osobisty pogląd. Wkrótce doświadczymy tego, co naprawdę się stanie, kiedy to starożytny kalendarz Majów skończy się.”

 10. ktoś
  Posted 15/02/2013 at 23:12 | Permalink | Odpowiedz

  Właśnie takie coś jak to powyższe i inne robi ludziom papkę z mózgu, szary tłum uzna wszystko co mu się poda jedzą z ręki, tak naprawdę trzeba do wszystkiego mieć dystans bo tutaj może i jest prawda ale jedni powiedzą tak, inni inaczej zaczynają się sprzeczności a ludzie wierzą we wszystko bo łatwiej tak. W rzeczywistości kontrolują ludźmi jak chcą a większość uważa, że nie daje się manipulować albo nawet nie wiedzą.

 11. Posted 02/06/2013 at 01:06 | Permalink | Odpowiedz

  Hello to every body, it’s my first visit of this weblog; this website carries remarkable and genuinely good stuff in favor of readers.

 12. Posted 03/06/2013 at 19:33 | Permalink | Odpowiedz

  WOW just what I was searching for. Came here by searching for heater repair

 13. lalala
  Posted 16/01/2014 at 12:59 | Permalink | Odpowiedz

  A ja popieram iluminatów gdyż jestem za złem

 14. Posted 23/07/2014 at 22:34 | Permalink | Odpowiedz

  Learn what blogging can do for your business, and why it’s not
  as hard as you think. Non-bank financial intermediaries, such
  as the Trust and Investment Corporations (TICs;
  operating in selected banking services and non-banking services with restrictions on both the sources
  of deposits and loans made), emerged and proliferated in this period.
  To obtain began on your making money blog would be to setup having a
  Word – Press Blog that requirements to be self hosted with Host Gator.

 15. Posted 25/07/2014 at 01:37 | Permalink | Odpowiedz

  Couples getting married to take advantage of nifty car insurance discounts happen like clockwork.
  That means you are likely paying more than you need to.

  One can also search on internet for the companies in the area and get the free online insurance quotes even.

 16. Posted 01/08/2014 at 11:04 | Permalink | Odpowiedz

  Dziwne, że filmy zostały usunięte i zablokowane przez Enigma Motion Pictures US – co nie?

 17. Posted 07/08/2014 at 04:45 | Permalink | Odpowiedz

  Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and
  I was wondering your situation; we have developed some nice practices
  and we are looking to swap techniques with others, why not shoot me an e-mail if interested.

 18. Posted 30/08/2014 at 22:48 | Permalink | Odpowiedz

  Fine way of explaining, and good article to obtain facts concerning my presentation subject, which i am going to present in academy.

 19. Posted 13/09/2014 at 18:18 | Permalink | Odpowiedz

  Why viewers still use to read news papers when in this
  technological world everything is available on web?

 20. Posted 22/09/2014 at 09:29 | Permalink | Odpowiedz

  Very energetic article, I enjoyed that a lot. Will there
  be a part 2?

 21. Posted 30/09/2014 at 06:28 | Permalink | Odpowiedz

  The franchised business is a tricky business, especially when it comes
  to rules of the franchisor on how summary accounts are reported.
  Occurs when a player mis-strikes the ball and stumbles over it, as
  if slipping on a peel. [W]e simply cannot believe that, as a general proposition, Congress could have intended, without making its intention to do
  so perfectly clear, to create property rights in gross, unlimited in time (via injunction),
  even in ‚famous’ trademarks.

 22. Posted 30/09/2014 at 17:01 | Permalink | Odpowiedz

  Incredible points. Solid arguments. Keep up the great work.

 23. Posted 08/10/2014 at 13:46 | Permalink | Odpowiedz

  That is a great tip especially to those fresh to the blogosphere.

  Short but very precise info… Appreciate your sharing this one.
  A must read article!

 24. Posted 09/10/2014 at 15:47 | Permalink | Odpowiedz

  I simply couldn’t depart your website before suggesting that I extremely loved
  the usual information an individual provide for your
  visitors? Is going to be back often in order to investigate cross-check new posts

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: